Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / Засновники ProZorro таки залишаться працювати в МЕРТ

05
Feb
0
// 0 Коментариев
Команда реформи публічних закупівель в Україні (департамент державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ДП "Зовнішторгвидав України" і офіси в системі електронних закупівель Prozorro) вирішила не йти у відставку слідом за міністром економіки Айварасом Абромавичусом і своїм безпосереднім керівником, заступником міністра економіки Максимом Нефьодовим.
В четвер фахівці, які працюють над реформою держзакупівель, зібралися для обговорення, що робити далі.
Про це написав у своєму Facebook керівник департаменту державних закупівель МЕРТ Олександр Стародубцев.
"За результатами, розійшовшись з роботи в 10 вечора, ми сформувалипозиції нашої команди:
1. Команда реформи публічних закупівель в Україні (департамент МЕРТ, ДП "Зовнішторгвидав" і офіси #Prozorro) - абсолютно підтримує, переживає за міністра економіки України Айвараса Абромавичуса, його заступників і в першу чергу нашого керівника Максима Нефьодова.
2. Ми теж прийшли у владу з єдиною метою - довести, що реформи в Україні можливі.
3. Наші цінності абсолютно збігаються.
4. І ми також дуже сильно засмучені тими процесами, що відбуваються в нашій країні, пов'язаними з саботажем багатьох реформ і корупцією.
"Але ми продовжуємо працювати на своїх місцях і штовхати одну з небагатьох реформ в Україні, що успішно розвивається. Ми щиро вважаємо, що без команди міністра та Макса хід нашої реформи може серйозно загальмувати. Це не викликає в нас радості, але ми готові йти до кінця", - написав Стародубцев.
Нагадаємо, що 3 лютого Абрамовичус подав у відставку, звинувативши одного з лідерів БПП Ігоря Кононенка в спробі підім'яти під себе МЕРТ.
Слідом за ним у відставку пішли і всі його заступники - Юлія Ковалів, Юлія Клименко, Наталія Микольська та Максим Нефьодов.
 

Вернуться