Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / ВСУ визначився з юрисдикцією спорів між адвокатом і ВКДКА

02
Feb
0
// 0 Коментариев
Справи у спорах, які виникають між адвокатами та кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями і Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, як суб’єктами владних повноважень, що виконують управлінські функції, розглядаються в адміністративному судочинстві.
Таке рішення прийняв Верховний Суд України, задовольнивши заяву Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури щодо юрисдикції  розгляду спору.
Суд погодився з доводами, викладеними у заяві ВКДКА про публічно-правовий характер вказаної категорії справ. Своєю постановою від 02 лютого 2016 року він скасував ухвалу Вищого адміністративного суду України від 26.05.2015 року про закриття провадження у справі № 825/1440/14 та направив справу на новий розгляд до ВАС України.
Нагадаємо, що у скасованому рішенні адміністративного суду третьої інстанції про закриття провадження у справі суд касаційної інстанції дійшов помилкового висновку про те, що КДКА не є суб’єктом владних повноважень у розумінні положень Кодексу адміністративного судочинства України.
 
Джерело: http://zib.com.ua/ua

Вернуться