Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / Вслід за Абромавичюсем Мінекономрозвитку покидає і заступник міністра Максим Нефьодов

04
Feb
0
// 0 Коментариев

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов подав у відставку. Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на НВ.
"Друзі, сьогодні я прийняв важке рішення разом з міністром залишити посаду держслужбовця в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", - написав він на своїй сторінці в Facebook.
Експерт зазначив, що Мінекономіки досягла багато чого, однак команда реформаторів бачить перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане.
"Я не політик, а менеджер, я на посаді до тих пір, поки там можу приносити велику користь країні, чим не на посаді. Цей час минув. Спасибі всім, хто був поруч зі мною. Ви неймовірні!!! Прошу вибачення у всіх, кому я не зміг допомогти. Я намагався", - зазначив Експерт.
Він висловив готовність працювати на державу і приносити користь в іншій якості - як волонтер і активіст, радник чи експерт.
"Але зараз продовжувати працювати так - це "смерть від тисячі порізів". Мало користі, багато спалених сил, які можна використовувати для реформ значно корисніше", - зауважив Нефьодов.
Крім того, Експерт заявив, що готовий допомогти довести до кінця реформи, за які відповідає: в першу чергу - Систему електронних державних закупівель ProZorro, а також лібералізацію регулювань щодо ЗЕД, портал міжнародної допомоги, питання утилізації сміття, реформу технічного регулювання.

Джерело: http://infokava.com/

Вернуться