Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / ВАСУ узагальнив практику щодо зарплати працівників апарату судів

11
Feb
0
// 0 Коментариев
До 26 жовтня 2014 року посадові оклади працівників апарату судів повинні були виплачуватися у розмірах, визначених Постановою КМУ № 268, але не менше місячної мінімальної заробітної плати – 1218 гривень.
Такі висновки містить довідка щодо результатів вивчення та узагальнення практики застосування адмінсудами положень Закону«Про судоустрій і статус суддів» у спорах щодо визначення розміру заробітної плати працівників апарату судів. Відповідну довідку постановою пленуму Вищого адміністративного суду України від 5 лютого 2016 р. №3 рекомендували застосовувати суддям адмінсудів під час ухвалення рішень у справах відповідної категорії.
Довідка містить наступні висновки.
З 26 жовтня 2014 року по 28 березня 2015 року посадові оклади працівників апарату судів повинні були виплачуватися у розмірах, визначених абзацом другим частини першої статті 144 Закону про судоустрій і статус суддів у редакції Закону про прокуратуру. Зокрема, законом було визначено, що розмір посадового окладу працівника апарату суду, посада якого віднесена до шостої категорії посад держслужбовців, установлюється в розмірі 30% посадового окладу судді місцевого суду.
Посадові оклади працівників апарату суду, посади яких віднесені до кожної наступної категорії посад державних службовців, установлюються з коефіцієнтом 1,3 пропорційно посадовим окладам працівників апарату суду, посади яких віднесені до попередньої категорії посад державних службовців.
Водночас з 29 березня по 8 вересня 2015 року посадові оклади працівників апарату судів повинні були виплачуватися у розмірах, визначених абзацом другим частини першої статті 147 Закону про судоустрій і статус суддів у редакції Закону про забезпечення права на справедливий суд.
З 9 вересня 2015 року посадові оклади працівників апарату судів повинні були виплачуватися у розмірах, визначених Постановою КМУ від 2 вересня 2015 р. № 644.
 
Джерело: http://zib.com.ua/ua/121595-vischiy_adminsud_ukraini_uzagalniv_praktiku_schodo_zarplati_.html

Вернуться