Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / Порошенко погодив залучення радників для приватизації держмайна

04
Mar
0
// 0 Коментариев

Підготовка до приватизації та продажу об'єктів державного майна групи Г може здійснюватися із залученням на конкурсних засадах радників у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.

Відповідний Закон "Про внесення змін до деяких законів України (щодо уточнення деяких положень)"(законопроект № 2319а-д) підписав Прездент України.
Конкурсний відбір радників здійснюється з дотриманням принципів конкурентності, рівноправності, загальнодоступності, гласності та прозорості, незалежності членів конкурсної комісії. Критерії, що встановлюються Кабміном, мають  передбачати, зокрема:
- досвідченість радника у виконанні аналогічних завдань;
- можливість центрального представництва та залучення інших консультантів;
- компетентність (кваліфікація, досвід, знання та навички);
- запропонована радником методика підготовки до продажу, стратегія продажу, матеріально-технічне забезпечення та
організація проекту;
- запропоновані радником терміни підготовки до продажу та продажу об’єкта приватизації.
Залучення та визначення радників для підготовки до приватизації та продажу об'єктів здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України. У рішенні КМУ встановлюються такі основні завдання радників:
- збір інформації та аналіз економічних, технічних та фінансових показників діяльності підприємства;
- приведення основних показників бухгалтерської звітності підприємства у відповідність із стандартами бухгалтерського обліку;
- проведення аудиту;
- визначення інвестиційної привабливості підприємства та можливих шляхів її підвищення, шляхів реструктуризації кредиторської заборгованості, рекомендацій щодо встановлення основних цін і тарифів на продукцію та послуги, маркетингової політики, інших заходів;
- забезпечення проведення незалежної оцінки з метою визначення вартості пакетів акцій та подання звіту про оцінку майна для затвердження державним органом приватизації;
- підготовка документації про підприємство згідно з вимогами законодавства про захист економічної конкуренції;
- здійснення заходів щодо пошуку потенційного інвестора.
Також пропонується не допускати до процесів приватизації у якості покупців до кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичні особи чи пов’язані з ними особи, зареєстровані в державах, які визнані ВР державою-агресором або стосовно яких застосовано санкції, юридичні особи, власником будь-якої кількості акцій (часток, паїв) яких є резидент держави, яка визнана ВР державою-агресором та держави, які визнані ВР державою-агресором. А також поширити це обмеження на фізичних осіб чи пов’язаних з ними осіб, які мають громадянство держави, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором, або стосовно яких застосовано санкції відповідно до законодавства.

Джерело: http://zib.com.ua/

Вернуться