Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / Чи бути українському кіно?

29
Jan
0
// 0 Коментариев

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про державну підтримку кінематографії № 3081-Д. Проект забезпечує впровадження прямої державної підтримки кіноіндустрії за прикладом країн Європи. Мова йде, серед іншого, про повернення частини витрат на виробництво фільмів, розвиток кінематографії та дистриб’юторської мережі тощо.
Крім того, документ пропонує конкретні інструменти протидії піратству в Інтернеті. У разі прийняття запропонованих змін, власники авторських прав отримають можливість швидко блокувати нелегальний відео-контент. При цьому встановлюється відповідальність за відмову блокувати нелегальний контент, а також за необґрунтовані вимоги щодо його блокування.
“В частині захисту авторського права ініціатори проекту проводили консультації з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України”, - зазначила заступник Міністра Юлія Ковалів і додала: “Запропонований механізм бокування нелегального контенту має всі шанси стати дієвим засобом боротьби з інтернет-піратством”.
Юлія Ковалів додала, що експерти Міністерства братимуть участь у підготовці законопроекту до другого читання.

Вернуться