Будьте успешны с Группой компаний LUX GROUP COMPANY!

пресс центр / Брати Медведчука і Козака за 4 мільйони возитимуть вугілля на Калуську ТЕЦ

29
Jan
0
// 0 Коментариев

ВФ «Калуська ТЕЦ» ДПЗД «Укрінтеренерго» 25 січня за результатами тендеру замовила ТОВ «Трансмонолітавто» послуги автотранспорту для перевезення вугілля за 4,43 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Протягом 2016 року перевезуть 120 тис т вугілля із залізничної станції Калуш на склад Калуської ТЕЦ. Відстань становить 11 км, пишуть Наші Гроші.
Таким чином, перевезення коштує 36,94 грн. за тону.
У вересні 2015 року «Калуська ТЕЦ» замовляла його у цієї фірми за такою ж ціною. Як і тоді, нині єдиним конкурентом було ТОВ «Буд-Тайм» із ціною 45 грн./т.
ПП «Прикарпатбудтранс» пропонувало ціну 34,02 грн./т. Відтак загалом перевезення коштувало б 4,08 млн грн. Однак заявку відхилили, бо фірма не вказала загальну вартість послуг і надала документи лише на чотири самоскиди замість потрібних десяти.
Засновником «Трансмонолітавто» є ТОВ «Західекспертспецбуд» Богдана Козака і Сергій Медведчук.
Сергій Медведчук – екс-голова Державної податкової адміністрацієї у Львівській області та брат Віктора Медведчука, кума Володимира Путіна.
Козак є братом нардепа від «Опозиційного блоку» Тараса Козака. Останній працював заступником голови обласної податкової адміністрації під керівництвом Сергія Медведчука.
У 2011 та 2015-2016 роках «Трансмонолітавто» отримав держпідрядів на 8,22 млн грн.
Львівська фірма-конкурент «Буд-Тайм» належить Івану Шмілик.
У 2013 році вона виграла єдиний тендер Домажирської сільради Яворівського району Львівської області на реконструкцію басейну за 8,20 млн грн.
«Прикарпатбудтрансом» зі статутним капіталом 0 грн. володіє Іван Боднар, керівником є Роман Боднар. Вони разом із фірмою є засновниками ТДВ «Долинська Автобаза».
Досі «Прикарпатбудтранс» не вигравав тендерів.

Джерело: http://www.blitz.if.ua/

Вернуться